Şuayip Dağıstanlının yaptığı işi anlayabilmek için, önce bu insanın kişiliğini, yetiştiği ortamı, aldığı kültürü, çocukluğundan bugüne yaşadıklarını, eğitimini, duygu dünyasında esen fırtınaları öğrenmek, onu anlamak gerekir.
Bu kitapta yazarın kendi ağzından, Kafkas Dağlarının doruklarında kurulu Hindah Köyünde başlayan, Kievde, Moskovada, Yalovada, Pariste, Pragda ve İstanbulda süren, insana Bu kadar da olmaz! dedirtecek denli inanılmaz olaylarla dolu yaşamından kesitler bulacaksınız. Böylelikle Şuayip Dağıstanlının duygu, inanç ve iç dünyasına bir yolculuk yapabilir, Ne, neden, nasıl, kim? gibi soruların yanıtlarını bulabilir ve kendisini, eski bir söylencede öyküsü anlatılan Simurg kuşuyla özdeşleştirmesinin, duygu dünyasının derinlerinde yatan nedenlerini anlayabilirsiniz.
Kitapta, yazarın sanatını, kullandığı yöntemleri, insanların kendi kendilerini nasıl geliştirip yükseltebileceklerini, biyoenerji ve parapsikolojiye ilişkin temel bilgileri öğrenecek, böylece, belki de bu alanda daha ileri bilgilenmelere, yeni edinimlere yol açacaksınız.

Şuayip Dağıstanlı; Biyoenerji!, 5.5 out of 10 based on 2 ratings